Home > Biegunka podróżnych > SmectaGo – must have w podróży

SmectaGo – must have w podróży

SmectaGo jako środek dla osób aktywnych powinna znaleźć się w każdej podróżnej apteczce. Tym samym nie mogło zabraknąć nas w kampanii „Medycyna na krańcach świata”, promującej bezpieczne i odpowiedzialne podróżowanie. Ambasadorkami kampanii zostały podróżniczka i dziennikarka Martyna Wojciechowska oraz blogerka Kaja Kraska, autorka Globstory.pl.

Jako partnerzy akcji uczestniczymy w spotkaniach z ambasadorami, które cyklicznie organizowane są dla osób zainteresowanych tematem i szukających praktycznych porad i wskazówek jak prawidłowo przygotować się do wyjazdu. Na spotkaniach, ale także na stronach kampanii, można uzyskać informacje o najczęstszych zagrożeniach podczas podróży i metodach radzenia sobie z nimi, szczepieniach, lekach, które zawsze warto ze sobą zabrać. Autorzy kampanii starają się przygotować przyszłych podróżników na różne ewentualności i podpowiadać jak postępować, aby z wyjazdu przywieźć tylko dobre wspomnienia.

Także na naszym blogu znajdziecie praktyczne wskazówki odnośnie planowania wyjazdu. Oczywiście poruszymy bardzo istotne zagadnienie biegunki podróżnych, która, jak wskazują dane, dopada nawet połowę turystów z krajów rozwiniętych przebywających przez 1-2 tygodni w krajach o niższym standardzie higieny, zwłaszcza w gorącym klimacie…

Jedna opinia o “SmectaGo – must have w podróży

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.